مراسم قرعه کشی مسابقات جام باشگاه‌های آسیا انجام شد

مراسم قرعه‌کشی نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا عصر دیروز (دوشنبه – 6 اسفندماه) در سالن کنفرانس هتل "ایران" جزیره کیش برگزار و تکواندوکاران حاضر در این رویداد حریفان خود را شناختند.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریخات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، نهمین دوره مسابقات جام باشگاه‌های آسیا از ساعت 9:30 صبح امروز (سه‌شنبه - 7 اسفندماه) با حضور 77 تکواندوکار در قالب 11 تیم از کشورهای ایران (3 تیم/ شهرداری ورامین - دانشگاه آزاداسلامی - لوازم خانگی کن)، پاکستان (2 تیم/ الف و ب)، عراق (2 تیم/ پلیس - البصره)، عمان (2 تیم/ مجان - چلنجینگ تکواندو آکادمی) و سوریه (2 تیم/ باشگاه ایگل و سوریه) در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش آغاز شد.

جلسه سرپرستان و مراسم قرعه‌کشی این رویداد ساعت 19 عصر روز گذشته (دوشنبه – 6 اسفندماه) با حضور «کی سوک لی» رئیس اتحادیه تکواندو آسیا، سیدمحمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان، «جونگ هون کیم» دبیر اتحادیه تکواندو آسیا، «سانگ چئون کیم» رئیس کمیته فنی و توسعه اتحادیه تکواندو آسیا به عنوان ناظر فنی مسابقات و سرپرستان تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها برپا شد و هوگوپوشان حاضر رقیبان خود را شناختند.

در ابتدای این مراسم سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان گفت: خوشبختانه در سال پیش از بازی‌های المپیک 2020 - توکیو موفق شدیم میزبانی سه رویداد مهم بین‌المللی را به میزبانی کشور عزیزمان کسب نماییم؛ هدف ما از برگزاری رقابت‌ها این بود تا شرایطی برای تکواندوکاران کشورهای آسیایی فراهم شده و جایگاه خود را در رنکینگ ارتقاء دهند.

وی افزود: تشکر می‌کنم از "کی سوک لی" رئیس اتحادیه تکواندو آسیا که در کسب این سه رویداد کمک شایانی به ما نموده و شرایطی را فراهم کردند تا قهرمانان کشورهای قاره کهن بتوانند با حضور در این رقابت‌ها توانمندی خود را به نمایش بگذارند. برای همه شما آرزوی سربلندی دارم و تصاحب موفقیت‌های بزرگ تکواندو برای قاره کهن و پرافتخار آسیا در بازی‌های المپیک 2020 آرزو را می‌نمایم.

در ادامه کی سوک لی رئیس اتحادیه تکواندو آسیا ضمن آرزوی موفقیت برای ایران در میزبانی این سه رویداد اظهار داشت: من برای پیشرفت تکواندو تلاش خود را به کار گرفتم و هرکسی باید به این رشته پرافتخار کمک نماید؛ مربیان نباید از این مهم غافل شوند که علاوه بر بحث فنی باید به جنبه اخلاقی تکواندوکاران نیز توجه نمایند. سال آینده بازی‌های المپیک را در پیش خواهیم داشت و برای همه شما آرزوی موفقیت دارم.

این رقابت‌ها فردا در 8 وزن (54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم) و طی یک روز پیگیری خواهد شد. 

گفتنی است؛ مسابقات جام باشگاه‌های آسیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076