سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر 2019 – کیش؛ نتایج مبارزات روز نخست رقابت‌های جام فجر

رقابت‌های‌ روز نخست از سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر امروز (دوشنبه – 13 اسفندماه) در اوزان فرد و در مجموعه ورزشی «المپیک» جزیره کیش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر در گروه مردان از صبح امروز (دوشنبه – 13 اسفندماه) در مجموعه ورزشی «المپیک» جزیره کیش آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

این دوره از رقابت‌ها با حضور 252 تکواندوکار از 16 کشور ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، ایران، پاکستان، تونس، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، فلسطین، قزاقستان، گرجستان، لهستان و هند و در 8 وزن 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم پیگیری خواهد شد.

امروز و در نخستین روز این رویداد بین‌المللی تکواندوکاران اوزان 54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم به مصاف یکدیگر رفتند که نتایج زیر بدست آمد:

وزن 54- کیلوگرم: 


مرحله یک‌هشتم///
حسین لطفی (ایران) 31 - امان کومار (هند) 9
راحول ثاپا (هند) 4 - احمد هادی جوماه (عراق) 6
هیوا عبداللا فایدهالا (عراق) 2 - صمت تمیرخان (قزاقستان) 17
سینا رسته خاک (ایران) 11 - شاه زیب خان (پاکستان) 8
ولینتین خگی (ازبکستان) 17 - محمدرضا حسینی (ایران) 7
احمد رضایی (ایران) 15 - آرتور رخمانگولو (روسیه) 9
علیرضا محمدی (افغانستان) 10 - علی صالحی (ایران - بیمه سرمد) 9
محمد خلیلی جندوبی (تونس) 8 - حمیدرضا صدری (ایران - منطقه آزاد کیش) 9

مرحله یک‌چهارم///
حسین لطفی (ایران) 27 - احمد هادی جوماه (عراق) 9
صمت تمیرخان (قزاقستان) 25 - سینا رسته خاک (ایران) 15
ولینتین خگی (ازبکستان) 27 - احمد رضایی (ایران) 7 
علیرضا محمدی (افغانستان) 2 - حمیدرضا صدری (ایران - منطقه آزاد کیش) 9

مرحله نیمه‌نهایی///
حسین لطفی (ایران) 28 - صمت تمیرخان (قزاقستان) 16
ولینتین خگی (ازبکستان) 26 - حمیدرضا صدری (ایران - منطقه آزاد کیش) 28

فینال///
حسین لطفی (ایران) 32 - حمیدرضا صدری (ایران - منطقه آزاد کیش) 15



وزن 63- کیلوگرم:


مرحله یک‌هشتم///
اوهاید بریکی (تونس) 13 - ویجای کومار (هند) 9
سمیر آخوندزاده (ایران) 23 - توراب نیساناه (سوریه) 3
محمود خان (پاکستان) یک - کازیبک بکتیارولی (قزاقستان) 21
سجاد محمد جاسیم (عراق) 5 - ز 13
حمیدرضا هادیان (ایران - بیمه سرمد) 20 - داوود حسینی (ایران) 4
حسین العیدانی (عراق) 15 - ادگار گورگیان (ارمنستان) 7
هادی تیران ولی‌پور (ایران) 15 - میلاد وطنی (ایران) 7
محمد الاثیری (عمان) صفر - سروش احمدی (ایران - منطقه آزاد کیش) 20

مرحله یک‌چهارم///
اوهاید بریکی (تونس) 17 - سمیر آخوندزاده (ایران) 8
کازیبک بکتیارولی (قزاقستان) 4 - کازیبک بکتیارولی (قزاقستان) 2
حمیدرضا هادیان (ایران - بیمه سرمد) 10 - هادی تیران ولی‌پور (ایران) 2
هادی تیران ولی‌پور (ایران) 10 - سروش احمدی (ایران - منطقه آزاد کیش) 24

مرحله نیمه‌نهایی///
اوهاید بریکی (تونس) 9 - کازیبک بکتیارولی (قزاقستان) 18
حمیدرضا هادیان (ایران - بیمه سرمد) 15 - سروش احمدی (ایران - منطقه آزاد کیش) 20

فینال///
کازیبک بکتیارولی (قزاقستان) 5 - سروش احمدی (ایران - منطقه آزاد کیش) 10



وزن 74- کیلوگرم:


مرحله یک‌هشتم///
نیکیتا رافاولوئیچ (ازبکستان) - استراحت
محمد اقبال (پاکستان) 11 - محمدجبار رشید (عراق - پلیس) 2
امیرمحمد بخشی (ایران - بیمه سرمد) 25 - مهدی محمدی (ایران) 5
محمدحسین یزدانی (ایران) 16 - علی احمدی (ایران) 11
دیوید واردومیان (ارمنستان) - استراحت
میرهاشم حسینی (ایران - منطقه آزاد کیش) 31 - میخاییل سوکولوف (روسیه) 4
محمد خیرالله (سوریه) 5 - محمد صفایی (ایران) 11
عبدالصمد (قزاقستان) - استراحت


مرحله یک‌چهارم///
نیکیتا رافاولوئیچ (ازبکستان) 24 - محمد اقبال (پاکستان) 4
امیرمحمد بخشی (ایران - بیمه سرمد) 6 - محمدحسین یزدانی (ایران) 4 
دیوید واردومیان (ارمنستان) 3 - میرهاشم حسینی (ایران - منطقه آزاد کیش) 23
محمد صفایی (ایران) 7 - عبدالصمد (قزاقستان) 23

مرحله نیمه‎نهایی///
نیکیتا رافاولوئیچ (ازبکستان) صفر - امیرمحمد بخشی (ایران - بیمه سرمد) 20
میرهاشم حسینی (ایران - منطقه آزاد کیش) 37 - عبدالصمد (قزاقستان) 11 


فینال///
امیرمحمد بخشی (ایران - بیمه سرمد) - میرهاشم حسینی (ایران - منطقه آزاد کیش) (انصراف میرهاشم به دلیل آسیب دیدگی)



وزن 87- کیلوگرم:


مرحله یک‌چهارم///
اسمایل دویسبایو (قزاقستان) 9 - محمد اقبال (پاکستان) صفر
علی اکبر امیری (ایران) 8 - محمدرضا خانی (ایران - منطقه آزاد کیش) 7
آرسن گریوگوریان (ارمنستان) 6 - حسین قاسم محمد (عراق) 2
علی نجفی (ایران - بیمه سرمد) 17 - نیما مهرعلی (ایران) 13

مرحله نیمه نهایی///
اسمایل دویسبایو (قزاقستان) 10 - علی اکبر امیری (ایران) 5
آرسن گریوگوریان (ارمنستان) 9 - علی نجفی (ایران - بیمه سرمد) 15

فینال///
اسمایل دویسبایو (قزاقستان) 20 - علی نجفی (ایران - بیمه سرمد) 10


گفتنی است؛ مسابقات جام باشگاه‌های آسیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076