سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر 2019 – کیش؛ نتایج روز پایانی رقابت‌های جام فجر

رقابت‌های‌ روز پایانی از سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر امروز (سه‌شنبه – 14 اسفندماه) در اوزان زوج و در مجموعه ورزشی «المپیک» جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سی‌امین دوره مسابقات بین‌المللی تکواندو جام فجر در گروه مردان از روز گذشته (دوشنبه – 13 اسفندماه) در مجموعه ورزشی «المپیک» جزیره کیش آغاز و امروز به پایان می‌رسد.

این دوره از رقابت‌ها با حضور 252 تکواندوکار از 16 کشور ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، ایران، پاکستان، تونس، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، فلسطین، قزاقستان، گرجستان، لهستان و هند و در 8 وزن 54-، 58-، 63-، 68-، 74-، 80-، 87- و 87+ کیلوگرم پیگیری شد.

امروز و در آخرین روز این رویداد بین‌المللی تکواندوکاران اوزان 58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم با بکدیگر به مبارزه پرداختند که نتایج زیر بدست آمد:

وزن 58- کیلوگرم: 

مرحله یک‌هشتم///
هدی نفاتی (تونس) 16 - شیوام تیاگی (هند) 10
دلاور خان (پاکستان) صفر - دانیلا وکولوف (روسیه) صفر (برنده پاکستان)
مریدال اینسان (هند) 2 - محمدصادق دهقانی (ایران) 22
محمد رحیم رادهی (عراق) 8 - سوخروب بوبوبکوف (ازبکستان) 29
محسن رضایی (افغانستان) 32 - مسیع الله افضلی (ایران) 19
محمد گرامی (تونس) 6 - علی چهره‌قانی (ایران) 8
محمدحسن پلنگ افکن (ایران - بیمه سرمد) 24 - علی سینا افضلی (ایران) 7
امیرحسین گندمگار (ایران) صفر - آرمین هادی‌پور (ایران - منطقه آزاد کیش) 9

مرحله یک‌چهارم///
هدی نفاتی (تونس) 22 - دلاور خان (پاکستان) یک
محمدصادق دهقانی (ایران) 11 - سوخروب بوبوبکوف (ازبکستان) 8
محسن رضایی (افغانستان) 6 - علی چهره‌قانی (ایران) یک
محمدحسن پلنگ افکن (ایران - بیمه سرمد) 4 - آرمین هادی‌پور (ایران - منطقه آزاد کیش) 4 (راند طلایی - برنده پلنگ افکن )

مرحله نیمه‌نهایی///
هدی نفاتی (تونس) 7 - محمدصادق دهقانی (ایران) 10
محسن رضایی (افغانستان) 10 - محمدحسن پلنگ افکن (ایران - بیمه سرمد) 13


مرحله فینال///
محمدصادق دهقانی (ایران) 6 - محمدحسن پلنگ افکن (ایران - بیمه سرمد) 11



وزن 68- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
محمدمهدی عمادی (ایران - منطقه آزاد کیش) - استراحت
رومان هایراپتوف (ارمنستان) یک - جبران اسد خان (پاکستان) یک (راند طلایی - برنده ارمنستان)
المات کوژاخمت (قزاقستان) 6 - ساردور تویروف (ازبکستان) 11
ارسلان اسد (پاکستان) صفر - نورسلطان مامایف (قزاقستان) 8
سنا بهرامی (ایران) 10 - آریان محمدی (ایران - بیمه سرمد) 11
مهدی حسینی (ایران) 4 - سیف طاهر حبیب (عراق) 27
خالد سادکا (سوریه) 5 - بدرالدین گوئرمیتی (تونس) 22
سرگی واردازاریان (ارمنستان) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
محمدمهدی عمادی (ایران - منطقه آزاد کیش) 22 - رومان هایراپتوف (ارمنستان) 13
ساردور تویروف (ازبکستان) 3 - نورسلطان مامایف (قزاقستان) 12
آریان محمدی (ایران - بیمه سرمد) 20 - سیف طاهر حبیب (عراق) 4
بدرالدین گوئرمیتی (تونس) 8 - سرگی واردازاریان (ارمنستان) 28

مرحله نیمه‌نهایی///
محمدمهدی عمادی (ایران - منطقه آزاد کیش) 7 - نورسلطان مامایف (قزاقستان) 16
آریان محمدی (ایران - بیمه سرمد) 31 - سرگی واردازاریان (ارمنستان) 42

فینال///
نورسلطان مامایف (قزاقستان) 4 - سرگی واردازاریان (ارمنستان) 6


وزن 80- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
ماکسیم رافالوئیچ (ازبکستان) - استراحت
علیرضا علیاری (ایران) 14 - امیررضا نیک سیرت (ایران) صفر
فیراس ماتوسی (تونس) صفر - علی عباس علی شماری (عراق) صفر (برنده - تونس)
سوخرات سالائف (ازبکستان) 8 - عرفان حیدری (ایران) 2
راب نواز (پاکستان) - استراحت
مهدی جلالی (ایران - بیمه سرمد) 13 - مسعود لایق (ایران) 5
نورکانات کوژاخمت (قزاقستان) 15 - هوگار مصطفی محمد (عراق) 13
عرفان ناظمی (ایران - منطقه آزاد کیش) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
ماکسیم رافالوئیچ (ازبکستان) 2 - علیرضا علیاری (ایران) صفر 
فیراس ماتوسی (تونس) 8 - سوخرات سالائف (ازبکستان) 15
راب نواز (پاکستان) 4 - مهدی جلالی (ایران - بیمه سرمد) 22
نورکانات کوژاخمت (قزاقستان) صفر - عرفان ناظمی (ایران - منطقه آزاد کیش) صفر (برنده عرفان ناظمی)

مرحله نیمه‌نهایی///
ماکسیم رافالوئیچ (ازبکستان) 14- سوخرات سالائف (ازبکستان) 16
مهدی جلالی (ایران - بیمه سرمد) 6 - عرفان ناظمی (ایران - منطقه آزاد کیش) 10

فینال///
سوخرات سالائف (ازبکستان) 13 - عرفان ناظمی (ایران - منطقه آزاد کیش) 17



وزن 87+ کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
سجاد مردانی (ایران - منطقه آزاد کیش) 3 - سوخروب رادجابوف (ازبکستان) صفر
محمد سلامه (سوریه) یک - ویسام دهیر حبیب (عراق) 17
کرار هظیم (عراق) 13 - ایلیا ایگوروف (روسیه) صفر
نظار بکداش (سوریه) صفر - سعید رجبی (ایران - بیمه سرمد) صفر (انصراف نماینده سوریه - برنده رجبی)

مرحله نیمه نهایی///
سجاد مردانی (ایران - منطقه آزاد کیش) 3 - ویسام دهیر حبیب (عراق) صفر
کرار هظیم (عراق) صفر - سعید رجبی (ایران - بیمه سرمد) صفر (انصراف نماینده عراق - برنده رجبی)

فینال///
سجاد مردانی (ایران - منطقه آزاد کیش) 6 - سعید رجبی (ایران - بیمه سرمد) 4

گفتنی است؛ مسابقات جام فجر G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 
 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076