سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 - کیش؛ نتایج پیکارهای زنان هوگوپوش در جام ریاست فدراسیون جهانی

سومین دوره مسابقات بین‌المللی جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 در گروه زنان امروز (پنجشنبه – 9 اسفندماه) در سالن "خلیج فارس" جزیره کیش برگزار شد

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2) در دو بخش کیوروگی و پاراتکواندو و در رده‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان از امروز (پنجشنبه - 9 اسفندماه) در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

رقابت‌های بزرگسالان با حضور 361 تکواندوکار از 22 کشور آذربایجان، آمریکا، اردن، ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، ایران، پاکستان، تونس، چین، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، قزاقستان، کره جنوبی، گرجستان، لبنان، لهستان و هند برگزار می‌شود.

مبارزات در گروه زنان در 8 وزن 46-، 49-، 53-، 57-، 62-، 67-، 73- و 73+ کیلوگرم طی یک روز در حال برگزاری است.
نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

وزن 46- کیلوگرم: 

مرحله یک‌هشتم///
فادیا فرهانی (تونس) 7 - روژان عرب عامری (ایران) 8
فرشته خزایی (ایران) - استراحت
صالحه یعقوبی (ایران) صفر - صابره جعفری (ایران) 26
آسیفا علی (پاکستان) صفر - بورا کانگ (کره جنوبی) 22
می رئو کانگ (کره جنوبی) 22 - راضیه اکبری (ایران) یک
آیدانا یدیلبایوا (قزاقستان) یک - مریم حاجی علیزاده (ایران) 17
مریم طاهری (ایران) یک - نگار قدیانی (ایران) 3
مریم ملکوتی خواه (ایران) 6 - ژوکین تان (چین) 7

مرحله یک‌چهارم///
روژان عرب عامری (ایران) 4 - فرشته خزایی (ایران) 14
صابره جعفری (ایران) یک - بورا کانگ (کره جنوبی) 30
می رئو کانگ (کره جنوبی) 7 - مریم حاجی علیزاده (ایران) 4
نگار قدیانی (ایران) 3 - ژوکین تان (چین) 7

مرحله نیمه‌نهایی///
فرشته خزایی (ایران)2- بورا کانگ (کره جنوبی)29
می رئو کانگ (کره جنوبی) 5 - ژوکین تان (چین) 9

مرحله فینال///
بورا کانگ (کره جنوبی) 7 - ژوکین تان (چین) 10


وزن 49- کیلوگرم:


مرحله یک‌هشتم///
جای سونگ کیم (کره جنوبی) - استراحت
یقاف الشریف (سوریه) یک - جو زو (چین) 46
ایکرام دهاهری (تونس) 9 - زهرا جودکی (ایران) 4
زهرا میرزایی (سوئد) یک - مادینابونو مانوپوا (ازبکستان) 22
ناهید کیانی (ایران) - استراحت
نیان شاهمحمدی (ایران) - استراحت
ندا فرهود (ایران) 5 - سپیده صفری (ایران) 11
یونتائو ونرن (چین) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
جای سونگ کیم (کره جنوبی) 2 - جو زو (چین) صفر
ایکرام دهاهری (تونس) 3 - مادینابونو مانوپوا (ازبکستان) 8
ناهید کیانی (ایران) 25 - نیان شاهمحمدی (ایران) 10
ندا فرهود (ایران) صفر - یونتائو ونرن (چین) 6

مرحله نیمه‌نهایی///
جای سونگ کیم (کره جنوبی) 8 - مادینابونو مانوپوا (ازبکستان) 6
ناهید کیانی (ایران) 7 - یونتائو ونرن (چین) 10

فینال///
جای سونگ کیم (کره جنوبی) 2 - یونتائو ونرن (چین) یک


وزن 53- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
مین آه ها (کره جنوبی) 16 - نگین ناصربخت (ایران) یک
محدثه صفدری (ایران) صفر - فاطمه اموری (ایران) 20
جینگیو وو (چین) 9 - مهسا پورمیرزای (ایران) 6
هاکیدونگ ایم (کره جنوبی) 2 - کوینگ گو (چین) 3
ژیائوجینگ وی (چین) صفر - الهه شیدایی (ایران) 2
سمیه محمدی (ایران) یک - چاروس کایوموآ (ازبکستان) 30
داریا ولکوا (روسیه) - استراحت
لونا ابوعیشه (اردن) 7 - رحما بن علی (تونس) 8

مرحله یک‌چهارم///
مین آه ها (کره جنوبی) 5 - فاطمه اموری (ایران) صفر
جینگیو وو (چین) یک - کوینگ گو (چین) صفر
الهه شیدایی (ایران) 2 - چاروس کایوموآ (ازبکستان) 4
داریا ولکوا (روسیه) 3 - رحما بن علی (تونس) یک


مرحله نیمه نهایی///
مین آه ها (کره جنوبی)11 - جینگیو وو (چین)2
چاروس کایوموآ (ازبکستان)12 - داریا ولکوا (روسیه)7


فینال///
جینگیو وو (چین) 21 - چاروس کایوموآ (ازبکستان) 10

وزن 57- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
آه ریوم لی (کره جنوبی) 2 - زهرا شیدایی (ایران) یک
سیدنرگس میرنوراللهی (ایران) 10 - سحر کارگر (آذربایجان) 5
طیبه پارسا (ایران) - استراحت
زونگشی لو (چین) - استراحت
لیجون ژو (چین) 12 -آرمینا احمدی (ایران) صفر
حدیثه اماره (ایران) یک - کاشیش مالیک (هند) صفر
جولی یانگ (چین) صفر - بو ایو پارک (کره جنوبی) 9
یوانهونگ ئین (چین) 5 - پاتریکا آدامکیویسز (لهستان) 22

مرحله یک‌چهارم///
آه ریوم لی (کره جنوبی) 11 - سیدنرگس میرنوراللهی (ایران) 4
طیبه پارسا (ایران) 9 - زونگشی لو (چین) 18
لیجون ژو (چین) 13 - حدیثه اماره (ایران) 2
بو ایو پارک (کره جنوبی) صفر - پاتریکا آدامکیویسز (لهستان) 14 


مرحله نیمه‌نهایی///
آه ریوم لی (کره جنوبی) 3- زونگشی لو (چین)5
لیجون ژو (چین)2 - پاتریکا آدامکیویسز (لهستان)صفر


فینال///
لیجون ژو (چین) صفر - زونگشی لو (چین) یک


وزن 62- کیلوگرم:


مرحله یک‌هشتم///
منگیو ژانگ (چین) 11 - روناک حسین‌زاده (ایران) 2
فرسین حمدانی (پاکستان) 5 - نگین عدالت نیا (ایران) 26
زهره حسن نتایج (ایران) 2 - چائ ایون جدون (کره جنوبی) 4
یونیون شان (چین) 6 - سحر مرادی (ایران) 3
مبینا شاکری (ایران) صفر - جی سانگ (چین) 11
هویمنگ دونگ (چین) 5 - فیروزا سادیکوا (ازبکستان) 11
نیلوفر محمودی (ایران) 13 - هانیه شریعتی (ایران) 7
مهسا کیادلیری (ایران) 6 - پریسا جوادی (ایران) 12

مرحله یک‌چهارم///
منگیو ژانگ (چین) 14 - نگین عدالت نیا (ایران) صفر
چائ ایون جدون (کره جنوبی) 5 - یونیون شان (چین) 4
جی سانگ (چین) 6 - فیروزا سادیکوا (ازبکستان) 11
نیلوفر محمودی (ایران) 6 - پریسا جوادی (ایران) 8

مرحله نیمه‌نهایی///
منگیو ژانگ (چین) 18 - چائ ایون جدون (کره جنوبی) صفر
فیروزا سادیکوا (ازبکستان) 14 - پریسا جوادی (ایران) 15

فینال///
منگیو ژانگ (چین) 18 - پریسا جوادی (ایران) 10


وزن 67- کیلوگرم:


مرحله یک‌هشتم///
جان دی کیم (کره جنوبی) - استراحت
زگی ژو (چین) 12 - پان گائو (چین) صفر
یلدا ولی نژاد (ایران) - استراحت
نیگورا تورسونکولوا (ازبکستان) - استراحت
جولیانا الصادق (اردن) - استراحت
کیمیا همتی (ایران) 5 - ژادیرا خیرولینا (قزاقستان) 4
لیلاس الیاس (سوریه) 2 - صفا ارجمندی (ایران) 15
یونفی گو (چین) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
جان دی کیم (کره جنوبی) 10 - زگی ژو (چین) 19
یلدا ولی نژاد (ایران) 13 - نیگورا تورسونکولوا (ازبکستان) 6
جولیانا الصادق (اردن) 9 - کیمیا همتی (ایران) 11
صفا ارجمندی (ایران) صفر - یونفی گو (چین) 21


مرحله نیمه نهایی///
زگی ژو (چین) 25 - یلدا ولی نژاد (ایران) 6
کیمیا همتی (ایران) 4- یونفی گو (چین)3

فینال///
زگی ژو (چین) 9 - کیمیا همتی (ایران)4


وزن 73- کیلوگرم:


مرحله یک‌هشتم///
هیری اوه (کره جنوبی) - استراحت
فاطمه کرمی (ایران) 7 - غزل مهدوی (ایران) 11
زینب اسماعیلی (ایران) 8 - کیمیا موسوی (ایران) 3
هانیه اخلاقی (ایران) 5 - آیگول یلوبای (قزاقستان) 6
می نا میونگ (کره جنوبی) - استراحت
ملیکا میرحسینی (ایران) 6 - اکرم خدابنده (ایران) 8
فاطمه عباسی (ایران) - استراحت
کانسل دنیز (قزافستان) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
هیری اوه (کره جنوبی) 6 - غزل مهدوی (ایران) 2
زینب اسماعیلی (ایران) 7 - آیگول یلوبای (قزاقستان) 4
می نا میونگ (کره جنوبی) یک - اکرم خدابنده (ایران) صفر
فاطمه عباسی (ایران) 3 - کانسل دنیز (قزاقستان) 12

مرحله نیمه نهایی///
هیری اوه (کره جنوبی) 26 - زینب اسماعیلی (ایران) 8
می نا میونگ (کره جنوبی) 15- کانسل دنیز (قزاقستان) 3

فینال///
هیری اوه (کره جنوبی) 15 - می نا میونگ (کره جنوبی) 9



وزن 73+ کیلوگرم:

مرحله یک چهارم///
سائه بوم آن (کره جنوبی) 16 - شهربانو دامغانی‌نژاد (ایران) 5
نفیسه رنگرززاده (ایران) 20 - لاما خاواندا (سوریه) صفر
زهرا پوراسماعیل (ایران) 16 - زهرا کلخوران (آذربایجان) 9
مریم حقانی (ایران) یک - اسوتلانا (ازبکستان) 15

مرحله نیمه‌نهایی///
سائه بوم آن (کره جنوبی) 12 - نفیسه رنگرززاده (ایران) 2
زهرا پوراسماعیل (ایران) 13 - اسوتلانا (ازبکستان) 10 (پوراسماعیل 10 اخطاره شد)

فینال///
سائه بوم آن (کره جنوبی) 3 - اسوتلانا (ازبکستان) 4

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076