سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 - کیش؛ نتایج مبارزات روز نخست رقابت‌های مردان در جام ریاست فدراسیون جهانی

رقابت‌های روز نخست از سومین دوره مسابقات بین‌المللی جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 مردان امروز (پنجشنبه – 9 اسفندماه) در مجموعه ورزشی «المپیک» جزیره کیش در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2) در دو بخش کیوروگی و پاراتکواندو و در رده‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان از امروز (پنجشنبه - 9 اسفندماه) در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

در رقابت‌های بزرگسالان، 361 تکواندوکار از کشورهای آذربایجان، آمریکا، اردن، ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، ایران، پاکستان، تونس، چین، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، قزاقستان، کره جنوبی، گرجستان، لبنان، لهستان و هند حضور پیدا کرده‌اند که مبارزات در گروه مردان طی دو روز (9 و 10 اسفندماه) و در 8 وزن جهانی پیگیری می‌شود.

امروز (پنجشنبه – 9 اسفندماه) و در روز نخست این رویداد مبارزات اوزان فرد (54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم) انجام شد که نتایج زیر بدست آمد:

وزن 54- کیلوگرم: 

مرحله یک‌شانزدهم///
آرمین هادی پور - استراحت
احمد سعید حسین الخفاجی (عراق) 4 - احمد رضایی (ایران) 11
علی صالحی (ایران) - استراحت
نریمان مریدانی (ایران) - استراحت
احمد هادی جوماه (عراق) 6 - یاشار عطاردی (ایران) 15
شاه زیب خان (پاکستان) 9 - محمد خلیل جندوبی (تونس) 13
رضا جمشیدی (ایران) 3 - احسان عبدالوند (ایران) 14
ولنتین خگی (ازبکستان) - استراحت
حسین لطفی (ایران) - استراحت
رضا نجات (ایران) - استراحت
دانیال اتفاق (ایران) 7 - امان کومار (هند) 17
علیرضا محمدی (افغانستان) 8 - محمدرضا حسینی (ایران) 12
سینا رسته خاک (ایران) 4 - آرش صلاحی نژاد (ایران) 5
ویتالی گلادز (روسیه) 10 - صمت تمریخان (قزاقستان) 22
محمد گرامی (تونس) - استراحت


مرحله یک‌هشتم///
آرمین هادی پور (ایران) 24 - احمد رضایی (ایران) 2
علی صالحی (ایران) 12 - نریمان مریدانی (ایران) 13
یاشار عطاردی (ایران) 8 - محمد خلیل جندوبی (تونس) 15
احسان عبدالوند (ایران) 10 - ولنتین خگی (ازبکستان) 5
حسین لطفی (ایران) - استراحت
رضا نجات (ایران) 28 - امان کومار (هند) 8
محمدرضا حسینی (ایران) 6 - آرش صلاحی نژاد (ایران) 10
صمت تمریخان (قزاقستان) 17 - محمد گرامی (تونس) 8


مرحله یک‌چهارم///
آرمین هادی پور (ایران) 22 - نریمان مریدانی (ایران) 17
محمد خلیل جندوبی (تونس) 7 - احسان عبدالوند (ایران) 7 (بنده تونس)
حسین لطفی (ایران)19 - رضا نجات (ایران)12
آرش صلاحی نژاد (ایران) 14-صمت تمریخان (قزاقستان)18

مرحله نیمه نهایی///
آرمین هادی پور (ایران)22 - محمد خلیل جندوبی (تونس)7
صمت تمریخان (قزاقستان) 19 - حسین لطفی (ایران) 29


فینال///
آرمین هادی پور (ایران) 18 - حسین لطفی (ایران) 16



وزن 63- کیلوگرم:

مرحله یک‌شانزدهم///
اوهاید بریکی (تونس) 22 - ویجای کومار (هند) 5
توراب نشاناه (سوریه) 10 - سورن محمدیان (ایران) 30
مبین میرزایی (ایران) - استراحت
سینا بهرامی (ایران) - استراحت
امیرحسین محمد خانلو (ایران) 17 - روسلان لبزو (اردن) 15
ابوالفضل قشقایی (ایران) 14 - میلاد وطنی (ایران) 5
سمیر آخوندزاده (ایران) 10 - رومان هایراپتوف (ارمنستان) 5
ساردور تویرو (ازبکستان) - استراحت
کازیبک باکتیارولی (قزاقستان) 3 - کامران مردانی‌‌پور (ایران) 5
ادگار گورگیان (ارمنستان) - استراحت
حسین العیدانی (عراق) 8 - علی ممدوف (آذربایجان) 9
آریان محمدی (ایران) - استراحت
عرفان مرادی (ایران) 7 - نیاز پولاتوف (ازبکستان) 13
سیف عامر جاسیم (عراق) 3 - امیرحسین جلالوند (ایران) 18
مهدی اسماعیل‌پور (ایران) 23 - داوود حسینی (ایران) 3
هادی تیران ولی‌پور (ایران) 14 - سروش احمدی (ایران) 17

مرحله یک‌‌هشتم///
اوهاید بریکی (تونس) 19 - سورن محمدیان (ایران) 9
مبین میرزایی (ایران) 4 - سینا بهرامی (ایران) 5
امیرحسین محمد خانلو (ایران) 13 - ابوالفضل قشقایی (ایران) 6
سمیر آخوندزاده (ایران) 10 - ساردور تویرو (ازبکستان) 13
کامران مردانی‌‌پور (ایران) 14 - ادگار گورگیان (ارمنستان) 7
علی ممدوف (آذربایجان) 4 - آریان محمدی (ایران) 10
نیاز پولاتوف (ازبکستان) 13 - امیرحسین جلالوند (ایران) 9
مهدی اسماعیل‌پور (ایران) 3 - سروش احمدی (ایران)14


مرحله یک‌‌چهارم///
اوهاید بریکی (تونس) یک - سینا بهرامی (ایران)8
امیرحسین محمد خانلو (ایران)15 - ساردور تویرو (ازبکستان)14
کامران مردانی‌‌پور (ایران)8 - آریان محمدی (ایران) یک
نیاز پولاتوف (ازبکستان) 3- سروش احمدی (ایران)7

مرحله نیمه نهایی///
سینا بهرامی (ایران) 14 - امیرحسین محمد خانلو (ایران) 12
کامران مردانی‌‌پور (ایران) 3 - سروش احمدی (ایران) 8

فینال///
سینا بهرامی (ایران) 9 - سروش احمدی (ایران) 13


وزن 74- کیلوگرم:

مرحله یک‌شانزدهم///
نیکیتا رافالوئیچ (ازبکستان) - استراحت
علی احمدی (ایران) 15 - محمد خیرالله (سوریه) 12
دیویت واردومیان (ارمنستان) - استراحت
احمدرضا مختاری (ایران) 16 - سیدحسین احسانی (ایران) 18
سیداحمد خسروفر (ایران) 5 - سئوک بای کیم (کره جنوبی) 20
محمدحسین یزدانی (ایران) - استراحت
رسول کسرایی (ایران) 11 - محمدرضا قشمی (ایران) 9
امیررضا نیک سیرت (ایران) - استراحت
نورکانات کوژاخمت (قزاقستان) - استراحت
جاوید نوروزی (ایران) 5 - حسن بشیری (ایران) 14
راب نواز (پاکستان) - استراحت
مهدی محمدی (ایران) 3 - عبدصمت ممدوف (قزاقستان) 25
رامین حسینقلی‌زاده (ایران) 19 - سیدامید حسینی (ایران) 13
مهدی عابدینی (ایران) 9 - امیرمحمد قهرمانی (ایران) 13
علیرضا علیاری (ایران) 27 - محمدجبار رشید (عراق) 4
مهدی جلالی (ایران) - استراحت

مرحله یک‌هشتم///
نیکیتا رافالوئیچ (ازبکستان) 16 - علی احمدی (ایران) 15
دیویت واردومیان (ارمنستان) صفر - سیدحسین احسانی (ایران) 11
سئوک بای کیم (کره جنوبی) 14 - محمدحسین یزدانی (ایران) 6
رسول کسرایی (ایران) 5 - امیررضا نیک سیرت (ایران) 26
نورکانات کوژاخمت (قزاقستان) 3 - حسن بشیری (ایران) 8
راب نواز (پاکستان) 8 - عبدصمت ممدوف (قزاقستان) 22
رامین حسینقلی‌زاده (ایران) 8 - امیرمحمد قهرمانی (ایران) 22
علیرضا علیاری (ایران) 4 - مهدی جلالی (ایران) 8

مرحله یک‌چهارم///
نیکیتا رافالوئیچ (ازبکستان) 7 - سیدحسین احسانی (ایران) 4
سئوک بای کیم (کره جنوبی)16 - امیررضا نیک سیرت (ایران)6
حسن بشیری (ایران)17 - عبدصمت ممدوف (قزاقستان)16
امیرمحمد قهرمانی (ایران)8 - مهدی جلالی (ایران) 15

مرحله نیمه نهایی///
نیکیتا رافالوئیچ (ازبکستان)صفر - سئوک بای کیم (کره جنوبی)20
حسن بشیری (ایران) 7 - مهدی جلالی (ایران) 13

فینال///
سئوک بای کیم (کره جنوبی) 22 - مهدی جلالی (ایران) 7



وزن 87- کیلوگرم:

مرحله یک‌شانزدهم///
اسمایل دویسبایو (قزاقستان) - استراحت
حسین قاسم محمد (عراق) 19 - ریشاب (هندوستان) 20
علی اکبر امیری (افغانستان) -استراحت
آرش دباغ تفرشی (ایران) - استراحت
آرسن گریگوریان (ارمنستان) - استراحت
محمد کریم حسین (عراق) - استراحت
محمدرضا اینانلو (ایران) - استراحت
نیما مهرعلی (ایران) - استراحت
پیام قبادی (آذربایجان) - استراحت
کریم سام دلیری (ایران) - استراحت
محمدرضا خانی (ایران) - استراحت
امیررضا چیت ساززاده (ایران) - استراحت
حسین سیاه منصوری (ایران) - استراحت
امیرحسین امیدی (ایران) 9 - سهیل محمدیان (ایران) 5
آناس صداک (اردن) - استراحت


مرحله یک‌هشتم///
اسمایل دویسبایو (قزاقستان) 21 - ریشاب (هندوستان) یک
علی اکبر امیری (ایران) 2 - آرش دباغ تفرشی (ایران) 6
آرسن گریگوریان (ارمنستان) 6 - محمد کریم حسین (عراق) 3
محمدرضا اینانلو (ایران) 25 - نیما مهرعلی (ایران) 35
پیام قبادی (آذربایجان) صفر - کریم سام دلیری (ایران) 3
محمدرضا خانی (ایران) - استراحت
امیررضا چیت ساززاده (ایران) 11 - حسین سیاه منصوری (ایران) 12
امیرحسین امیدی (ایران) یک - آناس صداک (اردن) 9


مرحله یک‌چهارم///
اسمایل دویسبایو (قزاقستان)8 - آرش دباغ تفرشی (ایران)4
آرسن گریگوریان (ارمنستان) 7- نیما مهرعلی (ایران) 10
کریم سام دلیری (ایران)8 - محمدرضا خانی (ایران)14
حسین سیاه منصوری (ایران)4 - آناس صداک (اردن)11

مرحله نیمه نهایی///
اسمایل دویسبایو (قزاقستان) 21 - نیما مهرعلی (ایران) 7
محمدرضا خانی (ایران) 14 - آناس صداک (اردن) 23

فینال///
اسمایل دویسبایو (قزاقستان) 11 - آناس صداک (اردن) 19


گفتنی است؛ این رقابت‌ها G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076