سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 - کیش؛ نتایج رقابت‌های دختران تکواندوکار نوجوان در جام ریاست فدراسیون جهانی

رقابت‌های نوجوانان دختر در سومین دوره مسابقات بین‌المللی جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 امروز (شنبه – 11 اسفندماه) در سالن "خلیج فارس" جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت‌های نوجوانان دختر و پسر در سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی امروز (شنبه – 11 اسفندماه) با حضور 172 تکواندوکار از 10 کشور آذربایجان، اردن، افغانستان، ایران، پاکستان، روسیه، سوریه، عمان، قزاقستان و هند در مجموعه ورزشی المپیک (پسران) و سالن خلیج فارس (دختران) برگزار شد.

مبارزات دختران در اوزان 42-، 44-، 46-، 49-، 52-، 55-، 59-، 63-، 68- و 68+ کیلوگرم طی یک روز پیگیری شد که نتایج زیر بدست آمد:

وزن 42- کیلوگرم: 

مرحله یک‌چهارم///
پریماه قلی‌نژاد (ایران) - استراحت
راسل الشقیرات (اردن) یک - کیمیا خانزاده 12
رودابه میرزاپلنگی (ایران) 14 - سوگند پورمرات (ایران) 36
هانیه حسن زاده (ایران) - استراحت

مرحله نیمه نهایی///
پریماه قلی‌نژاد (ایران) 2 - کیمیا خانزاده (ایران) 8
سوگند پورمرات (ایران) 5 - هانیه حسن زاده (ایران) 18

فینال///
کیمیا خانزاده (ایران) یک - هانیه حسن زاده (ایران) 10


وزن 44- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
مبینا کلی وند (ایران) - استراحت
نسیم نریمانی (ایران) 18 - روآ الهوسامی (اردن) 2
آتنا غفاری (ایران) - استراحت
مبینا فلاحیان (ایران) - استراحت

مرحله نیمه نهایی///
مبینا کلی وند (ایران) 7 - روآ الهوسامی (اردن) 5
آتنا غفاری (ایران) 4 - مبینا فلاحیان (ایران) 7

فینال///
مبینا کلی وند (ایران) 30 - مبینا فلاحیان (ایران) 6




وزن 46- کیلوگرم:

مرحله یک‌هشتم///
سعیده نصیری (ایران) - استراحت
نگار اسماعیلی (ایران) 27 - آرزو رحیمی (ایران) 6
جانا عبدالرحیم (اردن) - استراحت
زینب رمضانی (ایران) - استراحت
هستی روشن ضمیر (ایران) - استراحت
سیده هستی محی الدینی (ایران) - استراحت
مریم نعمتی (ایران) - استراحت
مبینا جاهد (ایران) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
سعیده نصیری (ایران) 11 - نگار اسماعیلی (ایران) 16
جانا عبدالرحیم (اردن) 10 - زینب رمضانی (ایران) 11
هستی روشن ضمیر (ایران) 15 - سیده هستی محی الدینی (ایران) 4
مریم نعمتی (ایران) 7 - مبینا جاهد (ایران) 15

مرحله نیمه نهایی///
نگار اسماعیلی (ایران) 18 - زینب رمضانی (ایران) 7
هستی روشن ضمیر (ایران) 7 - مبینا جاهد (ایران) 13

مرحله فینال///
نگار اسماعیلی (ایران) 6 - مبینا جاهد (ایران) یک

وزن 49- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
هالا ملکاوی (اردن) - استراحت
سارا میزبان (ایران) 2 - عادله شعبان‌پور (ایران) 14
مریم وسیله بر (ایران) 10 - غزل سلطانی (ایران) 18
نگین محسنی (ایران) - استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
هالا ملکاوی (اردن) 3 - عادله شعبان‌پور (ایران) 6
غزل سلطانی (ایران) 9 - نگین محسنی (ایران) 2

فینال///
عادله شعبان‌پور (ایران) 5- غزل سلطانی (ایران) 18


وزن 52- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
نشاط سونیت (هند) - استراحت
آوین پاداشی (ایران) 10 - آریانا کرمجانی (ایران) 7
سارا احدی نیا (ایران) 4 - مهسا علیزاده (ایران) 9 
بسان علیا (اردن) - استراحت

مرحله نیمه نهایی///
نشاط سونیت (هند) 15 - آوین پاداشی (ایران) 19
مهسا علیزاده (ایران) 2 - بسان علیا (اردن) صفر

مرحله فینال///
آوین پاداشی (ایران) 6 - مهسا علیزاده (ایران) 12

وزن 55- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
شکیبا جمشیدی (ایران) 12 - مهشاد خزایی (ایران) 28
آینا نقدعلی پور 5 - نگار عزیزی (ایران) 20
روا اسماعیل (اردن) 10 - ستایش حقیقت دوست 13
سمیه حسن زاده (ایران) 4 - بیتا صنعتی (ایران) 24

مرحله نیمه نهایی///
مهشاد خزایی (ایران) 8 - نگار عزیزی (ایران) 23 
ستایش حقیقت دوست (ایران) 9 - بیتا صنعتی (ایران) 10

فینال///
نگار عزیزی (ایران) یک - بیتا صنعتی (ایران) 21


وزن 59- کیلوگرم:


مرحله یک‌چهارم///
مهسا عابدین نژاد 25 - آلیسا (سوریه) 2
لن الرواشده (اردن) 7 - کوثر غلامی (ایران) 14 
روتوجا گوره (هند) صفر - انیس وفایی نژاد (ایران) 9
عالمه پوشیان (ایران) 27 - ثریا علیزاده (ایران) 3

مرحله نیمه نهایی///
مهسا عابدین نژاد (ایران) 10 - کوثر غلامی (ایران) 29
انیس وفایی نژاد (ایران) 2 - عالمه پوشیان (ایران) 9

فینال///
کوثر غلامی (ایران) 6 - عالمه پوشیان (ایران) 7



وزن 63- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
محدثه محمودی (ایران) - استراحت
تینا مدانلو (ایران) 21 - مبینا شاهپوری (ایران) 9
حدیث بریهی (عمان) 2 - نورای خوساینوا (قزاقستان) 9
ناتالی حمیدی (اردن) - استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
محدثه محمودی (ایران) 17 - تینا مدانلو (ایران) 28
نورای خوساینوا (قزاقستان) صفر - ناتالی حمیدی (اردن) یک

فینال//
تینا مدانلو (ایران) 2 - ناتالی حمیدی (اردن) 4


وزن 68- کیلوگرم:

مرحله یک‌چهارم///
فاطمه توکلی (ایران) - استراحت
سارا ابوالحاج (اردن) 4 - آناهیتا توکلی (ایران) 19
کیمیا مولودی پور (ایران) - استراحت
فرناز شریفی (ایران) - استراحت

مرحله نیمه‌نهایی///
فاطمه توکلی (ایران) 3 - آناهیتا توکلی (ایران) 15
کیمیا مولودی پور (ایران) 19 - فرناز شریفی (ایران) یک

فینال///
آناهیتا توکلی (ایران) 16 - کیمیا مولودی پور (ایران) 3


وزن 68+ کیلوگرم:

مرحله نیمه نهایی///
سپیده سادات موسوی (ایران) - استراحت
جوانا صادق (اردن) یک - یلدا رنجبر (ایران) 22

فینال///
سپیده سادات موسوی (ایران) 2 - یلدا رنجبر (ایران) 10

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076