سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 - کیش؛ مردان مدال آور روز نخست جام ریاست فدراسیون جهانی معرفی شدند

در پایان رقابت‌های روز نخست از سومین دوره مسابقات بین‌المللی جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 مردان، تکواندوکاران ایران (2 مرتبه)، کره‌جنوبی و اردن موفق شدند عنوان قهرمانی را کسب کنند.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2) در دو بخش کیوروگی و پاراتکواندو و در رده‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان از امروز (پنجشنبه - 9 اسفندماه) در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

در رقابت‌های بزرگسالان، 361 تکواندوکار از کشورهای آذربایجان، آمریکا، اردن، ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، ایران، پاکستان، تونس، چین، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، قزاقستان، کره جنوبی، گرجستان، لبنان، لهستان و هند حضور پیدا کرده‌اند.

مبارزات در گروه مردان طی دو روز (9 و 10 اسفندماه) و در 8 وزن جهانی برگزار می‌شود که امروز (پنجشنبه – 9 اسفندماه) و در روز نخست این رویداد مبارزات اوزان فرد (54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم) انجام شد؛ در نهایت هوگوپوشان ایران (2 مرتبه)، کره‌جنوبی و اردن توانستند طلایی‌های این روز لقب بگیرند.

اسامی مدال آوران به شرح ذیل است:

وزن 54- کیلوگرم: 
1- آرمین هادی پور (ایران) 
2- حسین لطفی (ایران)
3- محمد خلیل جندوبی (تونس) - صمت تمریخان (قزاقستان)


وزن 63- کیلوگرم:
1- سروش احمدی (ایران)
2- سینا بهرامی (ایران)
3- امیرحسین محمد خانلو (ایران) - کامران مردانی‌‌پور (ایران)

وزن 74- کیلوگرم:
1- سئوک بای کیم (کره جنوبی)
2- مهدی جلالی (ایران)
3- نیکیتا رافالوئیچ (ازبکستان) - حسن بشیری (ایران)

وزن 87- کیلوگرم:
1- آناس صداک (اردن)
2- اسمایل دویسبایو (قزاقستان)
3- نیما مهرعلی (ایران) - محمدرضا خانی (ایران)

فردا و در روز پایانی رقابت مردان مبارزات اوزان زوج (58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم) پیگیری خواهد شد.

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076