سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 - کیش؛ نتایج پیکارهای روز پایانی رقابت‌های مردان در جام ریاست فدراسیون جهانی

رقابت‌های روز پایانی از سومین دوره مسابقات بین‌المللی جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 مردان امروز (جمعه – 10اسفندماه) در مجموعه ورزشی «المپیک» جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2) در دو بخش کیوروگی و پاراتکواندو و در رده‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان از روز گذشته (پنجشنبه - 9 اسفندماه) در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

رقابت‌های بزرگسالان با حضور 361 تکواندوکار از کشورهای آذربایجان، آمریکا، اردن، ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، ایران، پاکستان، تونس، چین، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، قزاقستان، کره جنوبی، گرجستان، لبنان، لهستان و هند، طی دو روز (9 و 10 اسفندماه) و در 8 وزن جهانی در حال پیگیری است.

امروز (جمعه – 10 اسفندماه) و در روز پایانی این رویداد مبارزات اوزان زوج (58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم) انجام شد که نتایج زیر بدست آمد:

وزن 58- کیلوگرم: 


مرحله یک‌شانزدهم///
فرزان عاشورزاده (ایران) - استراحت
بوتا سینگ (هند) 6 - امیرمحمد یکتایی (ایران) 31
ابراهیم صفری (ایران) 23 - نورالله (پاکستان) صفر
ابوالفضل حاتمیان (ایران) 11 - رامی صالح (لبنان) 3
گئورگی گورتسیو (روسیه) 22 - امیرحسین گندمکار (ایران) 21
حسن جبار هلیل (عراق) 15 - محمدرحیم رادهی (عراق) 19
محمدحسن پلنگ‌افکن (ایران) 27 - حسین طالب‌پور (ایران) 7
راحول طالب‎پور (هند) 8 - زید کریم (اردن) 29
محمد کاظمی (ایران) 20 - سوخروب بوبوبکوف (ازبکستان) 11
شیوام تیاگی (هند) 23 - علی سینا افضلی (ایران) 8
سمیع الله افضلی (ایران) 21 - حسن عادل حسین (عراق) 9
زید الهلاوانی (اردن) 4 - محسن رضایی (افغانستان) 2
سجاد صفا یاسین (عراق) یک - محمد صادق دهقانی (ایران) 21
امیرحسین سعیدی (ایران) 23 - مریدول اینسان (هند) 8
دائورن دویسنو (قزاقستان) 8 - دانیلا ولکوا (روسیه) 7
هدی نفاتی (تونس) - استراحت


مرحله یک‌هشتم///
فرزان عاشورزاده (ایران) 18 - امیرمحمد یکتایی (ایران) 10
ابراهیم صفری (ایران) 22- ابوالفضل حاتمیان (ایران) 5
گئورگی گورتسیو (روسیه) 42 - محمدرحیم رادهی (عراق) 30
محمدحسن پلنگ‌افکن (ایران) 7 - زید کریم (اردن) 9
محمد کاظمی (ایران) 13 - شیوام تیاگی (هند) صفر
سمیع الله افضلی (ایران) 13 - زید الهلاوانی (اردن) 26
محمد صادق دهقانی (ایران) 10 - امیرحسین سعیدی (ایران) 3
دائورن دویسنو (قزاقستان) 2 - هدی نفاتی (تونس) 22

مرحله یک‌چهارم///
فرزان عاشورزاده (ایران) 5 - ابراهیم صفری (ایران) 3
گئورگی گورتسیو (روسیه) 17 - زید کریم (اردن) 7
محمد کاظمی (ایران) 15 - زید الهلاوانی (اردن) 5
محمد صادق دهقانی (ایران) 7 - هدی نفاتی (تونس) 11

مرحله نیمه نهایی///
فرزان عاشورزاده (ایران) 18 - گئورگی گورتسیو (روسیه) 14
محمد کاظمی (ایران) 18 - هدی نفاتی (تونس) 15

فینال///
فرزان عاشورزاده (ایران) 8 - محمد کاظمی (ایران) 8 (راند طلایی - برنده فرزان)



وزن 68- کیلوگرم:

مرحله یک‌شانزدهم///
تیساکوئف (روسیه) - استراحت
سادکا (سوریه) 13 - اسد (پاکستان) 15
گوئرمیتی (تونس) - استراحت
حداد (لبنان) - استراحت
واردازاریان (ارمنستان) - استراحت
مسعود خوش نیت (ایران) 13 - ابوهالکا (لبنان) 15
الرامماهی (عراق) 9 - رجبعلی جماعت (ایران) 6
محمدمهدی عمادی (ایران) - استراحت
میرهاشم حسینی (ایران) - استراحت
کوژاخمت (قزاقستان) 22 - مهدی فتحی (ایران) 15
حسین گلخنی (ایران) 12 - حسین قاضی علی (عراق) 2
مامایف (قزاقستان) - استراحت
علی شیا میاه (عراق) - استراحت
مهدی حسینی (ایران) صفر - اسماعیل مردانی (ایران) 23
محمود خان (پاکستان) 3 - محمد گواری (یران) 23
امیرمحمد بخشی (ایران) - استراحت


مرحله یک‌هشتم///
تیساکوئف (روسیه) 26 - اسد (پاکستان) 4
گوئرمیتی (تونس) 9 - حداد (لبنان) 12
واردازاریان (ارمنستان) 13 - ابوهالکا (لبنان) 3
الرامماهی (عراق) 6 - محمدمهدی عمادی (ایران) 26
میرهاشم حسینی (ایران) 12 - کوژاخمت (قزاقستان) 4
حسین گلخنی (ایران) 8 - مامایف (قزاقستان) 22
علی شیا میاه (عراق) 10 - اسماعیل مردانی (ایران) 20
محمد گواری (یران) یک - امیرمحمد بخشی (ایران) 21

مرحله یک‌چهارم///
تیساکوئف (روسیه) 23 - حداد (لبنان) یک
واردازاریان (ارمنستان) 21 - محمدمهدی عمادی (ایران) 20
میرهاشم حسینی (ایران) 10 - مامایف (قزاقستان) 8
اسماعیل مردانی (ایران) یک - امیرمحمد بخشی (ایران) 21

مرحله نیمه‌نهایی///
تیساکوئف (روسیه) 14 - واردازاریان (ارمنستان) 8
میرهاشم حسینی (ایران) 26 - امیرمحمد بخشی (ایران) 10

فینال///
تیساکوئف (روسیه) 13 - میرهاشم حسینی (ایران) 23


وزن 80- کیلوگرم:


مرحله یک‌هشتم///
صالح الشراباتی (اردن) - استراحت
علی عباس شماری (عراق) صفر - سوخرات سالئو (ازبکستان) 20
عرفان ناظمی (ایران) 11 - فیراس کاتوسی (تونس) 10
هوگار محمد (عراق) 3 - ماکسیم رافالوئیچ (ازبکستان) 24
هون کیم (کره‌جنوبی) 21 - مهدی قیاسی زاد (ایران) 13
تارک موسالی (لبنان) 7 - مهران برخورداری (ایران) 10
عرفان حیدری (ایران) 13 - محمدامین کاووسی (ایران) 5
علی بابازاده (ایران) 6 - محمدعلی خسروی (ایران) 24

مرحله یک‌چهارم///
صالح الشراباتی (اردن) 9 - سوخرات سالئو (ازبکستان) 8
عرفان ناظمی (ایران) 21 - ماکسیم رافالوئیچ (ازبکستان) 10
هون کیم (کره‌جنوبی) 6 - مهران برخورداری (ایران) 11
عرفان حیدری (ایران) 10 - محمدعلی خسروی (ایران) 9

مرحله نیمه‌نهایی///
صالح الشراباتی (اردن) 13 - عرفان ناظمی (ایران) 9
مهران برخورداری (ایران) 5 - عرفان حیدری (ایران) 4

فینال///
صالح الشراباتی (اردن) 5 - مهران برخورداری (ایران) 2



وزن 87+ کیلوگرم:


مرحله یک‌هشتم///
سجاد مردانی (ایران) - استراحت
سیاوش فخرایی (ایران) 4 - حسین قربان‌زاده (ایران) 3
کرار الدقاری (عراق) - استراحت
بکداش (سوریه) - استراحت
سعید رجبی (ایران) - استراحت
ویسام الفنداوی (عراق) - استراحت
سوخروخ رادجابو (ازبکستان) - استراحت
حمزا کتان (اردن) - استراحت

مرحله یک‌چهارم///
سجاد مردانی (ایران) 13 - سیاوش فخرایی (ایران) 12
کرار الدقاری (عراق) 20 - بکداش (سوریه) صفر
سعید رجبی (ایران) 18 - ویسام الفنداوی (عراق) 5
سوخروخ رادجابو (ازبکستان) 9 - حمزا کتان (اردن) 10

مرحله نیمه‌نهایی///
سجاد مردانی (ایران) 20 - کرار الدقاری (عراق) 5
سعید رجبی (ایران) 9 - حمزا کتان (اردن) 5

فینال///
سجاد مردانی (ایران) 13 - سعید رجبی (ایران) 7

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076