رئیس فدراسیون جهانی تکواندو؛ دکتر چو: ایران پشتوانه خوبی برای تکواندو جهان است

دکتر چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو گفت: تکواندو ایران پشتوانه خوبی برای جهان است و هوگوپوشان بسیار خوبی را در اختیار دارد که مبارزات جذابی را به نمایش می‌گذارند.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو ،دکتر چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو با توجه به اهمیت و ویژگی سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی و به منظور پیگیری رقابت‌ها از نزدیک به مدت 3 روز در ایران و جزیره کیش حضور داشت.

رئیس فدراسیون جهانی تکواندو در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: با گذشت زمان همواره شاهد پیشرفت خوبی در رقابت‌های جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا بودیم تا جاییکه در این دوره نزدیک به 600 هوگوپوش از 22 کشور حضور داشتند. ایران حامی و پشتوانه خوبی برای تکواندو جهان می‌باشد و همیشه حضور درخشانی در بازی‌های المیپک، قهرمانی جهان و آسیایی داشته است.

وی افزود: در بخش بانوان نیز پیشرفت خوبی به ویژه در کشورهای اسلامی صورت گرفته است؛ ما 209 کشور عضو داریم که از میان آنها ایران نقش مهمی در ارتقاء این بخش دارد.

دکتر چو خاطر نشان کرد: میزبانی این رویداد به نحو شایسته انجام شد و سالن مسابقات از نظر طراحی، تجهیزات و امکانات بسیار عالی و ویژه بود.

وی در پایان گفت: پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو ایران تاکنون نقش به سزایی در پیشرفت تکواندو ایران داشته است.

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076