دبیرکل اتحادیه تکواندو آسیا؛ هون کیم: مدیریت خوب مهمترین عامل موفقیت تکواندو ایران است

جونگ هون کیم دبیر کل اتحادیه تکواندو آسیا گفت: ایران تکواندوکاران بسیار خوب و قدرتمندی در اختیار دارد و مدیریت توانمند و هدایت درست این ورزشکاران مهمترین عامل موفقیت تکواندو این کشور است.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو ، سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا از 9 اسفندماه و طی 4 روز به میزبانی جزیره کیش برگزار شد. جونگ هون کیم دبیر کل اتحادیه تکواندو آسیا در خصوص این دوره از رقابت‌ها در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: سطح فنی مسابقات بسیار بالا بود و تکواندوکاران مطرحی از کشورهای کره‌جنوبی، ایران، چین و ... که در کارنامه آنها مدال المپیک، جهان و آسیا به چشم می‌خورد، حضور داشتند.

وی افزود: مسابقات به بهترین شکل ممکن مدیریت شد و میزبانی از رئیس ، مقامات فدراسیون جهانی و تیم‌ها عالی بود. سالن مسابقات آقایان بسیار شیک و مجهز بود اما با توجه به استقبال خوب کشورها و تعداد زیاد ورزشکاران در بخش بانوان فضا کمی محدود بود.

دبیر کل اتحادیه تکواندو آسیا در ادامه خاطرنشان کرد: ایران تکواندوکاران بسیار خوب و قدرتمندی در اختیار دارد و مدیریت توانمند و هدایت درست این ورزشکاران مهمترین عامل موفقیت تکواندو این کشور است. پولادگر به عنوان مدیر تکواندو در ایران با حساسیت و تلاش زیاد تمامی امور را پیگیری می‌کند و نقش به سزایی در پیشرفت تکواندو، ورزشکاران و سطح دانش مربیان دارد.

وی تصریح کرد: پولادگر انسان بسیار باهوش و با قلبی مهربان است که ارتباط خیلی خوبی با مسئولان فدراسیون جهانی تکواندو دارد. ما می‌دانیم که ایشان با تلاش فراوان در تکواندو ایران کار می‌کنند و برای گسترش و پیشرفت این رشته رزمی فعالیت مستمر دارند.

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076