داوران قضاوت کننده در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی مشخص شدند

سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2) از روز 9 اسفندماه به مدت 4 روز و با قضاوت 52 خارجی و ایرانی داور در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم، سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2) در دو بخش کیوروگی و پاراتکواندو و در رده‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان از روز 9 اسفندماه در در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش آغاز می‌شود و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

این دوره از رقابت‌ها با حضور 552 تکواندوکار از 22 کشور آذربایجان، آمریکا، اردن، ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، اوکراین، ایران، پاکستان، تونس، چین، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، قزاقستان، کره جنوبی، گرجستان، لبنان، لهستان و هند پیگیری می‌شود.

جائ بانگ لی و ایل کو یانگ از کره جنوبی، آدام توفیق فلاح و احمد اُکایدات از اردن، علی راد و دنیل خرَسّتدجیان از لبنان، محمد غیاث الترازی و احمد کامل شنان از سوریه، تین پائونگساکول و ادیسون میسکئاد از تایلند، عبدل صبور عمری از افغانستان، محمد بن جمال از بحرین، مینگ شن از چین، چی هانگ چریس یئونگ از هنگ کنگ، کن مُری از ژاپن، مارگولان آدای از قزاقستان، فرج الفادهل از کویت، مرتضی حسن بانگاش از پاکستان، احمد ابوهتاب از فلسطین، عاید خیدهر الشمماری از قطر، کی سو لی از سریلانکا، میرزُئف داولاتشو از تاجیکستان، دیمیتری کیم از ازبکستان، طارق موسئاد از یمن، اردنباتار نارانچیمگ از مغولستان، حافظ مهدوی، رحیم صفایی، محمد نوذری، حمید اسداللهی، مرتضی استکی و ابوالفضل خدایی از ایران در این رقابت‌ها قضاوت خواهند کرد.

هی یونگ کیم، کیونگ ایون کیو و سون می پارک از کره‌جنوبی، می لینگ کارمن چیو از ماکائو، لیانگ مینگ ونگ از سنگاپور، زهرا افتخاری، زهره طهماسبی‌زاده، فاطمه بابایی، سیده مرجان طاهری، مریم آذرمهر، مرضیه چگونیان، بنفشه وفادار، زیبا دودانگه، یلدا بشک، زهرا شهریاری، زهرا صمدیان، راضیه آقاجان‌پور، مرجان تیموری، بدری اسدی و سیمین معمر از ایران مسابقات گروه زنان را قضاوت می‌کنند.

جلسه هماهنگی داوران روز چهارشنبه – 8 اسفندماه در بخش تئوری ساعت 18 تا 19:30 و در بخش عملی ساعت 19:30 تا 21 برگزار می‌شود.

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076