حضور افشاردوست در مجمع سالانه کنفدراسیون والیبال آسیا

افشاردوست: برنامه های خود را به AVC ارائه خواهیم کرد

ه گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم، دکتر محمود افشاردوست مربی و بازیکن سابق تیم ملی و دبیر سابق فدراسیون والیبال که هم اکنون به عنوان عضو کمیته مربیان AVC در مجمع سالانه کنفدراسیون آسیا حضور به عمل رسانده است پس از جلسه این کمیته گفت: صبح سه شنبه به وقت تایلند در جلسه عمومی شرکت کردیم و گزارش های عمومی ارائه شد و عیسی حمزه نکاتی را مطرح کردند. کمیته های مربیان، مسابقات، پزشکی و توسعه در این جلسه صحبت کردند و سپس جلسه کمیته ها آغاز شد.

وی ادامه داد: بعد از ظهر جلسه قرعه کشی کمیته ها برگزار شد و 5 مسابقه قرعه کشی شد و در ادامه جلسه کمیته ها به صورت انفرادی برگزار شد.
افشاردوست در ادامه درباره جلسه کمیته مربیان، گفت: در کمیته مربیان موضوعات مختلف را بررسی کردیم و نحوه کمک به تیم های درجه دو آسیا بررسی شد. کنفدراسیون والیبال آسیا تصمیم دارد کمک فنی تکنیکی به کشورهای درجه دو انجام دهد. موضوع دیگر بحث مدرسین بود که مقرر شد که فدراسیون آسیا به کشورهای نامه بزند تا تعدادی از واجدین شرایط که معین شد امروز معرفی شوند تا مدرس شوند.

دکتر افشار دوست در پایان صحبت های خود بیان کرد: موضوع دیگری در کمیته توسعه مطرح شد. نگاه فدراسیون جهانی نگاه به برنامه های آینده است و فدراسیون های قاره ای باید کار و پروژه تعریف کنند و بودجه دریافت کنند. عیسی حمزه چند نفر را در این کمیته مشخص کردند که من نیز برای این بخش نامزد شدم و قرار شد تا سه ماه آینده یک سری پروژه و پلن را به فدراسیون آسیا بدهیم تا مورد ارزیابی قرار گیرد.

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076