جزیره کیش میزبان اولین دوره مسابقات جهانی هنرهای رزمی توآی

اولین دوره مسابقات جهانی هنرهای رزمی توآی در چهارسبک به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش  و تفریحات سالم، اولین دوره مسابقات جهانی هنرهای رزمی توآی در سبک های ( مایانا، گیلما، دوچوب و آنزان) و دومین مجمع عمومی فدراسیون جهانی و سومین مجمع عمومی آسیایی توآی، دوره های آموزش داوری و مربیگری از تاریخ 6 لغایت 10 اردیبهشت ماه به میزبانی جزیره کیش با همکاری وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک ج.ا.ا ، شورای المپیک آسیا، یونیسکو، سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، شورایعالی مناطق آزاد، سازمان منطقه آزاد کیش، رسانه ملی و تمامی وزارتخانه ها و نهادها برگزار خواهد شد.

همزمان با برگزاری این رویداد مهم و تاریخی در ورزش کشور،کنگره بین المللی اخلاق و اقتصاد در ورزش و نمایشگاه ملی و بین المللی صنایع دستی و فولکولور با حضور تمامی استان ها و کشورهای شرکت کننده در رویداد برگزار می شود.

کونگ فو توآ یک هنر رزمی ایرانی و یکی از سبک‌های کونگ فو ایرانی است که بر تن و روان سالم‌تر تأکید می‌کند.

کونگ‌فو توآ دارای هفت مایگاه است که به غیر از مایگاه اول که به حرکات فیزیکی و فعالیت‌های بدنی می‌پردازد، بقیه به جنبه‌های علمی، عرفانی و پزشکی در خصوص تن و روان اشاره دارد این هنر رزمی براساس برخی سبک‌های شائولین کونگ فو، کاراته گوجوریو و تکواندو ابداع شده‌است.

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076