با حضور رئیس فدراسیون جهانی؛ مراسم افتتاحیه جام ریاست فدراسیون جهانی برگزار شد

مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 عصر امروز (پنجشنبه - 9 اسفندماه) با حضور دکتر چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو، کی سوک لی رییس اتحادیه تکواندو آسیا و احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در سالن "المپیک" جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مراسم افتتاحیه سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی عصر امروز (پنجشنبه - 9 اسفندماه) با حضور دکتر چو رئیس فدراسیون جهانی تکواندو، کی سوک لی رئیس اتحادیه تکواندو آسیا، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی ، سیدمحمدپولادگر رئیس فدراسیون تکواندو، غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، محمود افشار دوست مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش، امیر عرب رئیس هیئت مدیره موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزادو عضو هیئت رئیسه فدراسیون تکواندو ایران، شین چال کانگ رئیس کمیته فنی فدراسیون تکواندو ایران، جونگ هون کیم دبیر کل اتحادیه تکواندو آسیا، سانگ چئون کیم ناظر فنی مسابقات، جاء بونگ لی رئیس کمیته داوران اتحادیه تکواندو آسیا و تیم‌های حاضر در این رویداد در سالن "المپیک" جزیره کیش برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سرود جمهوری اسلامی طنین انداز شد و سپس تلاوتی چند از آیت قرآن کریم را شاهد بودیم. در ادامه تیم‌ها با پرچمداری سجاد مردانی تکواندوکار پرافتخار کشورمان در سالن به رژه پرداختند.

غلامحسین مظفری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در ابتدا گفت: خیلی خوشحال هستم که امروز جریزه کیش میزبان برگزاری مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی است؛ حضور دکتر چو رئیس فدراسیون جهانی، احمدی معاون فرهنگی و توسعه وزارت و همچنین رئیس فدراسیون تکواندو را گرامی‌ می‌دارم. امیدوارم تمامی کسانی که در این رویداد حضور دارند روزهای خوشی را سپری کرده و ما نیز میزبان شایسته‎ای برای شما عزیزان باشیم. 

سپس عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: به نمایندگی از دکتر سلطانی فر وزیر ورزش به دکتر چو ریاست فدراسیون جهانی، رئیس اتحادیه تکواندو آسیا، میهمانان و شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات که از کشورهای مختلف حضور دارند، خیرمقدم عرض می‌کنم و از پولادگر رییس فدراسیون تکواندو به خاطر تلاش ویژه برای کسب میزبانی این مسابقات در ایران تشکر می‌کنم.همچنین از مسئولین منطقه آزاد کیش نیز به منظور میزبانی شایسته این رویداد سپاسگزارم. 

وی افزود: امیدوارم این مسابقات به بهترین شکل ممکن از نظر فنی و اخلاقی برگزار شود و ما میزبان خوبی برای این مسابقات مهم باشیم. ایران آمادگی میزبان مسابقات مختلف را در رشته‌های ورزشی دارد و انشالله بتوانیم همانند رشته تکواندو در سایر رشته‌های ورزشی میزبان باشیم. از همه کسانی که برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد اهتمام داشتند تشکر و قدردانی می‌کنم.

در ادامه کی سوک لی رئیس اتحادیه آسیا گفت: بسیار مفتخر هستم که در سومین دوره این رقابت ها در جزیره کیش حضور دارم که پر از جاذبه های تاریخی است. امیدوارم ورزشکاران و شرکت کنندگان بتوانند به بهترین نحو توانایی خود را به نمایش گذاشته و نتایج مثال زدنی را کسب نمایند.

رئیس اتحادیه تکواندو آسیا خاطرنشان کرد: تکواندو به عنوان یک رشته ورزشی سالم، دفاعی خوب و یک آموزش انسانی و اخلاقی می‌باشد و افرادی که تکواندو کار می‌کنند می‌بایست نه تنها به خود بلکه به جامعه، کشور خود و توسعه دنیا کمک نمایند. از سیدمحمد پولادگر نایب رئیس اتحادیه تکواندو و زیرمجموعه ایشان به منظور برگزاری این رویداد تشکر کنم و برای همگی شما آرزوی موفقیت می‌کنم.

سپس سوگندنامه ورزشکاران و داوران قرائت و به رییس فدراسیون جهانی تحویل داده شد. در ادامه تیم پومسه کره‌جنوبی با ترکیب کانگ مین سونگ و کیم سان هو دو قهرمان بازی‌های آسیایی 2018 به اجرای فرم‌های نیوپومسه پرداختند. پایان این مراسم نیز با اجرای تیم نمایش استان خراسان شمالی و هانمادانگ کشورمان همراه بود.

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076