ایران و اردن طلایی‌های روز پایانی رقابت‌های مردان در جام ریاست فدراسیون جهانی

رقابت‌های روز پایانی از سومین دوره مسابقات بین‌المللی جام ریاست فدراسیون جهانی 2019 مردان امروز (جمعه – 10اسفندماه) در مجموعه ورزشی «المپیک» جزیره کیش برگزار شد و در نهایت تکواندوکاران ایران (3 مرتبه) و اردن توانستند بر سکوی قهرمانی بایستند.

به گزارش روابط عمومی موسسه ورزش و تفریحات سالم به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (G2) در دو بخش کیوروگی و پاراتکواندو و در رده‌های سنی نوجوانان و بزرگسالان از روز گذشته (پنجشنبه - 9 اسفندماه) در مجموعه ورزشی "المپیک" جزیره کیش آغاز و به مدت 4 روز ادامه خواهد داشت.

در رقابت‌های بزرگسالان، 361 تکواندوکار از کشورهای آذربایجان، آمریکا، اردن، ارمنستان، ازبکستان، افغانستان، ایران، پاکستان، تونس، چین، روسیه، سوریه، سوئد، عراق، عمان، قزاقستان، کره جنوبی، گرجستان، لبنان، لهستان و هند حضور پیدا کرده‌اند.

مبارزات در گروه مردان طی دو روز (9 و 10 اسفندماه) و در 8 وزن جهانی برگزار شد که امروز (جمعه – 10 اسفندماه) و در روز پایانی این رویداد پیکارهای اوزان زوج (58-، 68-، 80- و 87+ کیلوگرم) پیگیری شد؛ در پایان هوگوپوشان ایران (3 مرتبه) و اردن توانستند طلای این رویداد را کسب نمایند.

وزن 58- کیلوگرم: 
1- فرزان عاشورزاده (ایران)
2- محمد کاظمی (ایران)
3- گئورگی گورتسیو (روسیه) - هدی نفاتی (تونس)


وزن 68- کیلوگرم:
1- میرهاشم حسینی (ایران)
2- تیساکوئف (روسیه)
3- امیرمحمد بخشی (ایران) - واردازاریان (ارمنستان)

وزن 80- کیلوگرم:
1- صالح الشراباتی (اردن)
2- مهران برخورداری (ایران)
3- عرفان ناظمی (ایران) - عرفان حیدری (ایران)

وزن 87+ کیلوگرم:
1- سجاد مردانی (ایران)
2- سعید رجبی (ایران)
3- کرار الدقاری (عراق) - حمزا کتان (اردن)

گفتنی است؛ این رقابت‌ها G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

 

آلبوم ها

درباره موسسه ورزش

موسسه ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش با هدف تاسیس، توسعه و تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی به منظور استفاده کیشوندان و مسافران و همچنین فراهم نمودن امکانات ورزشی جهت اردوهای تیم های خارجی، ملی و باشگاهی تاسیس گردیده است.

تماس با ما

جزیره کیش ، میدان المپیک ، مجموعه ورزشی المپیک کیش ، ساختمان اداری

44424526 076
44422511 076